Cuma, Ağustos 03, 2007

Bejeweled 2 (Pocket PC)


Yine bir klasik ile başbaşayız -bir PopCap harikası ile. Bejeweled PopCap'in en başarılı oyunu. Bu oyunu PDA platformuna taşıyan firma ise yine Astraware.

Bejeweled, aynı renkteki taşları bir araya getirip yok olmalarını sağlayarak puan kazandığımız bir oyun. Ben Bejeweled'in ikinci, yanı daha özellikli versiyonunu anlatacağım sizlere.Bu versiyonda dört farklı oyun modu bulunuyor. Classic oyun modunda hamlelerimizi iyice düşünerek yapmalıyız. Böyle yapmadığımız takdirde yan yana getirecek taş bulamayıp oyunu kaybetme ihtimlimiz bulunuyor. Endless oyun modunda ise böyle bir problem yok, oyun hiç bitmiyor. Puzzle modu önceki versiyona göre en değişik mod. Bu modda doğru taşları doğru sırlarda oynayarak tüm taşları yok etmeye çalışıyoruz. Son modumuz olan Action modunda ise zamana karşı yarışıyoruz.

Bejeweled "basit ama çok zevkli" kategorisine giren oyunlardan. Bu oyunun 10.000.000 (yazıyla on milyon) adetten fazla satılması da bunun kanıtı olsa gerek!

Bejeweled'i indir (Pocket PC)

Bejeweled'i indir (Palm/Treo/LifeDrive)
Resmi sitesi
Diğer Windows Mobile oyunları

Bu yazı için anahtar kelimeler: Mobil Bejeweled, mobil oyun, avuçiçi oyunları, PDA oyunları, Bejeweled mobile, Pocket PC games

Yazının devamı »

Hiç yorum yok:

Son yazılarım

İlginizi çekebilir: